Najlepsza nawigacja dla wymagających podróżników

Marka TomTom prezentuje nam kolejną już odsłonę nawigacji motocyklowej Rider, tym razem jest to model 550. 

Pierwszą z nowych funkcji, wprowadzonych do urządzenia przez producenta jest możliwość aktualizacji bezpośrednio z GPS za pomocą modułu Wi-Fi, bez konieczności podłączenia go do komputera jak miało to miejsce do tej pory.

Dodatkowo nawigacja wyposażona została w przydatne, realnie poprawiające bezpieczeństwo kierowcy aplikacje: Mapy Świata, Fotoradary, a także Traffic.

Natomiast dzięki darmowemu, dożywotniemu dostępowi do platformy TomTom Road Trips zyskasz dostęp do ponad 150 tras przygotowanych przez motocyklistów współpracujących z marką TomTom. Są to gotowe pomysły na wycieczkę przygotowywane pod kątem zakrętów oraz ciekawych widoków. Opcja ta będzie niezwykle przydatna podczas planowania podróży i pomoże motocykliście zaoszczędzić czas na szukaniu.

Podczas obsługi GPS naszą uwagę zwraca również czterordzeniowy procesor, za którego sprawą wydajność nawigacji oraz szybkość interfejsu zrobią wrażenie na najbardziej wymagających motocyklistach.

Kolejną z nowych funkcji jest możliwość połączenia najnowszego modelu Rider 550 z telefonem, a co za tym idzie obsługę przy pomocy funkcji głosowych Siri i Google Now ™. Ponadto po podłączeniu zestawu słuchawkowego wiadomości przychodzące na nasz smartfon mogą być odczytywane na głos.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich modelach, tak w najnowszej wersji motocykliści mają możliwość planowania tras w obie strony oraz podróżowania po krętych drogach i wzniesieniach dostosowując ich poziom trudności do posiadanych umiejętności.

Dzięki TomTom Road Trips, który został stworzony z myślą o motocyklistach, mamy możliwość planowania trasy przejazdu w obie strony, personalizowania, wybierania niesamowitych dróg, dzielenia się nimi z innymi motocyklistami, a także łatwy sposób na synchronizację planu trasy ze swoim urządzeniem Rider. Co więcej, za sprawą recenzji dostępnych w serwisie MyDrive planowanie trasy staje się tak proste, jak nigdy wcześniej.

Warto wspomnieć również o wygodzie użytkowania nawigacji motocyklowej gps TomTom Rider 550. Producenci wzięli pod uwagę jej specjalne przeznaczenie, wyposażając urządzenie w niezwykle czuły, dotykowy ekran, który pozwala na swobodne użytkowanie, nawet gdy jest on mokry.

Samo urządzenie cechuje się natomiast podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki pogodowe takie jak jazda motocyklem w czasie ulewy.

MOTO POINT
ul.Strachowskiego 21-25
52-210 Wrocław

e-mail: sklep@moto-point.com.pl
www.moto-point.com.pl

Kategorie: Wystawcy 2020