Firma MS Moto istnieje na rynku motocyklowym od 1994 roku. Do 2001 roku zajmowaliśmy się sprzedażą motocykli oraz części motocyklowych. W związku z dużym rozwojem rynku motocyklowego w 2001 roku rozpoczęliśmy sprzedaż kasków, odzieży motocyklowej i akcesoriów motocyklowych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną takich marek jak: Roleff, A-Pro, THH, Schubert, Uvex, Nolan, Askew i wielu innych.

Główną naszą zaletą, jest wykwalifikowany zespół ludzi pracujących w MS Moto. Naszym celem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom. Rozumiemy, jak ważne jest przygotowanie do jazdy, dlatego gotowi jesteśmy odpowiedzieć na każde pytanie Klienta. Zapewniamy gwarancję najniższych cen i szybką dostawę. MS Moto zawsze oferuje najnowsze kaski motocyklowe, sprzęt potrzebny do jazdy, części i akcesoria. Gdy zdecydujesz się na zakupy u nas, obiecujemy zrealizować je tak szybko jak to możliwe.

Nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy bez wsparcia motocyklistów z pasją, takich jak Ty. Cenimy sobie tą współpracę i obiecujemy robić wszystko co możliwe by nadal sobie na nią zasłużyć.
– Zespół MS Moto

Kategorie: Wystawcy 2020