Wrocław Motorcycle Show - targi motocyklowe we Wrocławiu

O TARGACH Wrocław Motorcycle Show, to największe targi motocyklowe na Dolnym Śląsku. Wydarzenie to zrzesza odwiedzających, wystawców, motocyklistów, producentów, importerów, dealerów, ekspertów branżowych i fanów motoryzacji od 13 lat. XII edycja targów motocyklowych Wrocław Motorcycle Show, odbędzie się pod kopułą Hali Stulecia, wpisanej na listę dziedzictwa UNESCO. ATRAKCJE Każdy znajdzie na nich coś dla siebie. Pokazy Stunt i Freestyle Motocross, akrobacje powietrzne, strefa zabaw dla dzieci, nowinki motoryzacyjne, strefy: Influencer Zone, turystki motocyklowej, oldtimer i cutom to tylko kilka z atrakcji, które wypełnią Halę Stulecia przez dwa dni targowe. Zainteresowani odbędą jazdy testowe, zapoznają się z ofertą rekomendowanych szkół jazdy i obejrzą szeroką gamę produktów branżowych. W sali spotkań na odwiedzających czekać będą nasi prelegenci, żeby podzielić się swoimi motocyklowymi historiami. IMPREZY TOWARZYSZĄCE Strefa elektromobilności do zaprezentowania swojej oferty chcemy zaprosić firmy związane z szeroko pojętą elektromobilnością, planujemy zarówno ekspozycję samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz mniejszych pojazdów jak hulajnogi oraz rowery. Wszystkie rozwiązania techniczne, które mają jakikolwiek związek z elektryfikacją transportu (pośrednio i bezpośrednio). Oficjalne rozpoczęcie sezonu food trucków Wrocław StrEat Festiwal! Plac przed Halą Stulecia wypełnią food trucki oraz stoiska gastronomiczne. Zadbamy o to, aby było dużo, pysznie i różnorodnie. Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie głodny! 

 
Wrocław Motorcycle Show 2024, znane również jako XI Targi Motocyklowe Wrocław, to największe wydarzenie motoryzacyjne na Dolnym Śląsku, które odbywa się pod kopułą Hali Stulecia, wpisanej na listę dziedzictwa UNESCO. Targi te, trwające przez dwa dni, przyciągają miłośników motoryzacji, w tym odwiedzających, wystawców, producentów, importerów, dealerów, a także ekspertów branżowych. Oferują szereg atrakcji, takich jak pokazy Stunt i Freestyle Motocross, akrobacje powietrzne, strefa zabaw dla dzieci, nowinki motoryzacyjne, a także strefy Influencer Zone, turystyki motocyklowej, oldtimer i custom. Dodatkowo, odbywają się jazdy testowe, prelekcje z moto podróżnikami oraz warsztaty z pierwszej pomocy i gra terenowa. Targi te to doskonała okazja do zapoznania się z ofertami rekomendowanych szkół jazdy oraz szeroką gamą produktów branżowych. W sali spotkań na odwiedzających czekają prelegenci, którzy dzielą się swoimi motocyklowymi historiami.
Imprezą towarzyszącą targom w tym roku są targi elektromobilności, gdzie wystawcy prezentują samochody, rowery, hulajnogi i skutery napędzane elektrycznie. Targi te stanowią oficjalne rozpoczęcie sezonu food trucków Wrocław StrEat Festiwal, zapełniając plac przed Halą Stulecia food truckami oraz stoiskami gastronomicznymi.
Jeśli chodzi o inne atrakcje Wrocławia, miasto to oferuje wiele innych możliwości rozrywki, w tym kasyna. Wrocław jest znany z różnorodnych kasyn, które oferują szeroki zakres gier, w tym gry stołowe i automaty. Wrocław jest również miastem pełnym historii i kultury, z licznymi zabytkami i muzeami do zwiedzania.
Jeśli zaś interesują Cię kasyna online dostępne dla Polaków, istnieje wiele opcji dostępnych przez całą dobę. Polskie.kasynaonline-pl.com jest jednym z czołowych źródeł informacji na temat online kasyn, oferującym recenzje, porady i aktualności dotyczące branży. To doskonałe miejsce dla graczy szukających wiarygodnych i interesujących informacji o kasynach online, ich grach, bonusach i innych aspektach związanych z hazardem internetowym.

Kup wejściówkę na
Wrocław Motorcycle Show 2024!