Bilety

Ceny biletów:

Normalny

30zł

Ulgowy

25zł

Bilet ulgowy upoważnia do wstępu emerytów, uczniów oraz studentów (za okazaniem ważnej legitymacji).
Dzieci do 10 lat – wstęp bezpłatny.

REGULAMIN BILETÓW:

1. W kasach imprezy bilety do nabycia wyłącznie za gotówkę.
2. Pojedynczy bilet uprawnia do wejścia jedną osobę.
3. Zakupiony bilet jest ważny przez jeden dzień trwania imprezy. Można wchodzić i wychodzić z terenów targowych w dniu zakupu biletu. Upoważnia do tego pieczątka, którą można otrzymać w recepcji targowej znajdującej się w holu głównym Hali Stulecia.

GODZINY TRWANIA IMPREZY

Sobota

10:00 – 18:00

Niedziela

10:00 – 17:00

KUP BILET ONLINE

Bilet online skróci czas oczekiwania wejścia na imprezę – dla biletów zakupionych on-line zostanie uruchomiona osobna bramka wejściowa. Sprzedaż internetowa prowadzona będzie do piątku 8.04.2022 godz 12.00. lub wyczerpania limitu. 

Hala Stulecia znajduje się przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu.

Na terenie imprezy nie udostępniamy parkingu dla zwiedzających.

Najbliższy bezpłatny parking jest zlokalizowany ok. 500 km (10 min. pieszo) od Hali Stulecia, przy ul. Mickiewicza (w rejonie skrzyżowania z ul. Kopernika)

Dojechać do nas można:

Komunikacja Miejska

Tuż przed kompleksem budynków Hali Stulecia znajduje się przystanek tramwajowy, na którym zatrzymują się linie 1, 2, 4 i 10. Kilka metrów dalej jest przystanek autobusowy linii dziennych 145 i 146 oraz nocnych – 253 i 255.

Samochód

Na terenie imprezy nie ma miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i dostawczych osób zwiedzających. 

Motocykl

Dla przyjezdnych motocyklem przewidziane są miejsca parkingowe na terenie imprezy - w ramach wykupionego biletu. Ilość miejsc jest jednak ograniczona i zastrzegamy, że w przypadku braku wolnej przestrzeni do bezpiecznego pozostawienia motocykla ochrona może skierować pojazdy na parkingi poza strefą imprezy.

Rower

Możecie do nas dojechać trasą rowerową wzdłuż ul. Wróblewskiego. Rower można przypiąć do jednego ze słupów na naszym dziedzińcu.