Niektórzy po ciężkim dniu pracy zalegają na kanapie przed telewizorem. My wsiadamy na motocykl. Jeździmy na ulubione muzyczne festiwale, na weekend w górach, do sklepu po bułki i na drugi koniec świata. Bo motocykl to nie jest dla nas zwykły środek transportu. To styl życia. Najlepszy, jaki znamy.

Zależy nam, żeby jak najwięcej osób czuło to, co my – czystą przyjemność z jazdy, adrenalinę, radość ze spotkania osób tak samo szalonych jak my. Wiemy, że wiele osób marzy o motocyklu, ale obawia się kosztów takiej przyjemności. Dlatego dziesięć lat temu stworzyliśmy markę Ozone. Nasz cel był jeden – tworzyć świetne produkty, na które każdy będzie mógł sobie pozwolić.

Dbamy o to, by kurtki czy kaski z naszym logo były bezpieczne, wytrzymałe i wygodne, a do tego żeby wyglądały dobrze i miały rozsądną cenę. Kolekcję Ozone podzieliliśmy na cztery główne kategorie produktów – pasujące idealnie pod każdy styl jazdy, cel podróży i pogodę na trasie. Tak powstały linie: SPORT, CLASSIC, URBAN i TOURING. Niezależnie od tego, która jest tobie najbliższa, jesteśmy pewni, że z nami będziesz… READY TO RIDE!

DANE KONTAKTOWE
Czteryslidery Sp. z o.o.
ul. Kwidzyńska 4/23
51-416 Wrocław
NIP: 8952202548

T: 664 244 994
E: zapytaj@czteryslidery.pl

Kategorie: Wystawcy 2020