Sea-Doo RXP-X 300 – skuter wodny stworzony do szybkiego pływania

Jeśli poszukujesz skutera wodnego, który pozwoli Ci cieszyć się niczym nieskrępowaną przyjemnością obcowania z falami i nieposkromioną morską wodą, model Sea Doo RXP-X 300 będzie najlepszym rozwiązaniem. Ta stworzona do dynamicznego pływania maszyna skrywa w sobie potężną, doładowaną mechanicznie jednostkę napędową Rotax, a dzięki długiej platformie i mocnej konstrukcji kadłuba niestraszne mu ekstremalne warunki. 

Nowa gama skuterów wodnych Sea-Doo

Marka Sea-Doo należąca do grupy BRP, od lat dostarcza na rynek niezawodne skutery wodne. Rodzina skuterów dedykowanych profesjonalnym i amatorskim zastosowaniom doskonale sprawdza się wśród miłośników sportu i rekreacji, wędkarzy czy zwolenników ekstremalnych wrażeń. Wodny skuter RXP-X 300 zyskał nowoczesny design, który w pełni oddaje jego dynamiczny i agresywny, sportowy styl. Maszyna zaprojektowana została jako skuter wyścigowy, co widoczne jest nie tylko w specyfikacji technicznej, ale również w każdym aspekcie wizualnym. Nowoczesna kolorystyka i opływowy kształt zastosowanych przez Sea-Doo elementów sprawiają, że RXP-X prezentuje się bardzo efektownie – odpowiednio do swoich możliwości i osiągów, gwarantowanych przez najmocniejszą jednostkę napędową na rynku.

Osiągi Sea-Doo RXP-X 300

Pojazd wyposażony został w potężny motor Rotax 1630, o pojemności 1500 cm3. Czterosuwowa, rzędowa jednostka napędowa z elektronicznym wtryskiem paliwa zapewnia moc na poziomie 300 KM, dzięki czemu Sea-Doo RXP-X 300 jest nie tylko najmocniejszym skuterem wodnym w swojej klasie, ale również niezwykle komfortowo się prowadzi. Komfort zwiększa system wspomagania sterowności przy małych obrotach silnika O.T.A.S. Na uwagę zasługują dwa niezależne systemy chłodzenia cieczą: otwarty i zamknięty CLCS. Osiągnięcie tak spektakularnych parametrów z pewnością nie byłoby możliwe bez intercoolera, który zapewnia doładowanie jednostki napędowej.

Potężne skutery wodne z dużą ilością miejsca

Model RXT-X 300 od Sea-Doo imponuje nie tylko ponadprzeciętnymi osiągami, ale również sporą ilością przestrzeni. Pojemne schowki oferujące aż 102 litry załadunku i całkowita ładowność na poziomie 272 kg sprawiają, że skuter doskonale sprawdzi się podczas wędkarskich wypraw, wypadów

MotoTeam S.A.
ul. Kwidzyńska 4 / bud. 24
(obok sklepu 4 Slidery)
51-416 Wrocław

Godziny pracy:
Poniedziałek – piątek: 9:30 – 17:30
Weekend: umówione wizyty + testujemy sprzęty w terenie :)(We speak english – first phone No)
tel. 506 076 388 – WODA & ŚNIEG (sprzedaż, akcesoria)
tel. 516 052 811 – OFF-ROAD & SZOSA (sprzedaż, akcesoria)
tel. 693 246 846 – SERWIS

Sprzedaż: sklep @ mototeam.pl
Współpraca handlowa: biuro @ mototeam.pl

Kategorie: Wystawcy 2020