Zapraszamy na profesjonalne lekcje i szkolenia jazdy na torze pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Wolski Mototreningi to cykl dwudniowych szkoleń na polskich torach, a wszystko po to, by doskonalić technikę jazdy motocyklem, rozwijać umiejętności i panowanie nad maszyną.
Nieistotny dla nas jest fakt, czy prawo jazdy kategorii A masz od 14 dni czy 14 lat. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń są dzieleni na grupy, adekwatne do poziomu, doświadczenia i umiejętności. Dla niektórych będą to pierwsze zaawansowane lekcje “wykładania” na motocyklu, a dla innych walka o urwanie kolejnych sekund do własnego rekordu.
Na szkoleniach kładziemy ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego z uczestników naszych zajęć, gwarantujemy świetną atmosferę, ogrom wiedzy praktycznej i doskonałe warunki szkoleniowe. O wykwalifikowanej kadrze nie wspominamy, bo to dla nas oczywista sprawa.
Dodajmy, że marka Wolski Mototreningi jest częścią wypożyczalni motocykli i szkoły jazdy, sygnowanej nazwiskiem jej właściciela. Dlatego na nasze szkolenia serdecznie zachęcamy byłych kursantów jak i Klientów wypożyczalni.
📷 516 123 654
📷 mototreningi@gmail.com
📷 www.mototreningi.pl

Kategorie: Wystawcy 2020