Szanowne Panie!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Strefie Kobiet na tegorocznych Targach Motocyklowych we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie, które dedykujemy właśnie Wam, kobiety z pasją motocyklową!

Podczas naszych spotkań będziemy mieli przyjemność gościć specjalistki i specjalistów, którzy przedstawią swoje unikalne pomysły i doświadczenia związane z motocyklami.

Anna Jackowska, założycielka projektu „Kobiety na Szóstym Biegu”, opowie o swoich szkoleniach i wyjazdach motocyklowych, które skierowane są specjalnie dla Pań. Julia Rott, twórczyni marki „Cztery Slidery”, zaprezentuje swoją odzież motocyklową dla kobiet, która wyróżnia się nie tylko oryginalnym designem, ale również wyglądem i bezpieczeństwem podczas jazdy. Ponadto, Tomek Podgórski, twórca kanału „Motomechability”, doświadczony mechanik motocyklowy, przedstawi podstawowe czynności serwisowe, którymi warto zająć się przed i po sezonie motocyklowym.

Obecność na prezentacjach to możliwość wymiany doświadczeń, spotkania z innymi kobietami motocyklistkami i przede wszystkim, niezapomniane wrażenia!

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Kategorie: News