Trójkołowiec Can-Am On-road – jedyny taki na rynku

Rynek trójkołowców zdominowany został przez markę Can-Am należącą do grupy BRP. Na dowód wystarczy tylko jedno słowo: Spyder – największy i najpotężniejszy trójkołowiec, kultowy wśród miłośników on-roadu, solidny i niezawodny. Do niedawna, Spyder był jedynym modelem oferowanym przez Can-Am, jednak te czasy to już przeszłość. Obecnie, wybór mają również fani lżejszych i nie tak mocnych, ale za to tańszych maszyn, którzy doceniają walory modelu Ryker. Dostępny na prawo jazdy kat. B trójkołowiec robi wrażenie nie tylko kompaktowym charakterem, ale również atrakcyjną ceną. Pojazdy trójkołowe marki Can-Am znajdziesz w ofercie naszej sieci dealerskiej BRP.

Mocny i niezawodny trójkołowiec on-road z rodziny Can-Am

Kultowe roadstery Spyder, dzięki mocnym jednostkom napędowym, ponadprzeciętnemu komfortowi eksploatacji oraz dużej ilości przestrzeni bagażowej, szybko zyskały uznanie miłośników jazdy na trzech kołach. Wrażenia porównywalne z prowadzeniem wysokiej klasy motocykla sprawiają, że Spydera docenili zarówno fani sportowych osiągów, jak i najbardziej praktyczni entuzjaści mocnych jednostek napędowych, solidnej konstrukcji oraz niezawodności, gwarantowanej przez wszystkie pojazdy spod znaku BRP. Trójkołowiec wyposażony w niezawodny silnik Rotax o mocy 115 KM i pojemności 1,33 litra rozpędza się do 100 km/h w zaledwie kilka sekund, co jest wynikiem porównywalnym z dobrej klasy sportowym samochodem. Dotyczy to co prawda wersji F3-S, jednak standardowe modele trójkołowców od Can-Am, ze szczególnym uwzględnieniem linii Ryker, również nie dają powodów do narzekania na dynamikę i komfort jazdy.

Niezawodny i łatwy w obsłudze pojazd trójkołowy od BRP

Na uwagę w modelach Ryker (oprócz dużo niższej ceny) zasługuje łatwość obsługi – to bodaj najprostszy trójkołowiec na świecie, co czyni go idealnym dla wszystkich tych, który dopiero zaczynają swoją przygodę z on-roadem. Jednak prostotę i wygodę docenią również zaawansowani

MotoTeam S.A.
ul. Kwidzyńska 4 / bud. 24
(obok sklepu 4 Slidery)
51-416 Wrocław

Godziny pracy:
Poniedziałek – piątek: 9:30 – 17:30
Weekend: umówione wizyty + testujemy sprzęty w terenie :)(We speak english – first phone No)
tel. 506 076 388 – WODA & ŚNIEG (sprzedaż, akcesoria)
tel. 516 052 811 – OFF-ROAD & SZOSA (sprzedaż, akcesoria)
tel. 693 246 846 – SERWIS

Sprzedaż: sklep @ mototeam.pl
Współpraca handlowa: biuro @ mototeam.pl

Kategorie: Wystawcy 2020