RDTOURS.PL NA WMS 2017

13.03.2017

Po kilku latach podróżowania motocyklem mamy już swoją własną ideę i styl organizowania wypraw. Wiemy, że za dnia trzeba dać z siebie wszystko, że każda pogoda jest dobra by jechać przed siebie ciesząc się drogą i widokami. To, czego nikt nie może nam zabrać, to wspomnienia, a jedynie silne emocje i skrajne warunki mogą odcisnąć na nas swe piętno, sprawiając że każdy wyjazd staję się wyjątkowy i niezapomniany. Nocą zaś ładujemy baterie, nie unikając przy tym wygód. Ciepły prysznic, wygodne łóżko, dobra kolacja oraz syte śniadanie. Wszystko po to, by zadbać o dobry nastrój oraz siły niezbędne przy tak intensywnych przeżyciach.
Za sobą mamy samotne oraz grupowe podróże do rozmaitych części Europy między innymi do Norwegii, Finlandii, Austrii, Włoch, Turcji, Ukrainy, Czech, Bośni i Hercegowiny, Serbii, Albanii, Czarnogóry, Grecji, Białorusi. Nasza wiedza przede wszystkim bierze się z tysięcy przebytych kilometrów w każdych warunkach pogodowych. Wiemy jak jeździć i jak przygotować się do jazdy. 
Postanowiliśmy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i sposobem podróżowania, który jest wymagający dla każdego motocyklisty. Ze wszystkich podróży wracaliśmy wykończeni, a mimo to wciąż niebywale podekscytowani, z uśmiechem nieschodzącym z twarzy jeszcze przez wiele dni po wyprawie. Po jednej z nich zapragnęliśmy byś i Ty mógł to poczuć. 
​Nasz zespół to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, którym zależy przede wszystkim na pełnej satysfakcji oraz bezpieczeństwie każdego uczestnika wyprawy.