MOTURYSTYKA CZYLI ZAPEWNIJ SOBIE EMOCJE!

28.02.2017

Moturystyka.pl to odpowiedź na potrzeby wszystkich fanów dwóch kółek, którzy nie posiadają własnego sprzętu, a jednocześnie nie wyobrażają sobie życia bez emocji związanych z prowadzeniem motocykla. Właściciele sami od lat podróżują jednośladami i jak twierdzą stworzyli Moturystykę by dzielić emocje związane z pasją motocyklową z innymi, szczególnie że bardzo często powodem odłożenia kasku na półkę staje się brak czasu lub możliwości utrzymywania motocykla przez cały sezon jedynie dla jednej lub dwóch wycieczek.

Jak mówi Maciek (właściciel): zakup i utrata wartości, serwis, ubezpieczenie, odzież ochronna to konieczność poniesienia realnych kosztów na które nie każdy może sobie pozwolić. U nas klient otrzymuje jednoślad przygotowany do drogi przez zespół profesjonalnych mechaników, ubezpieczony w OC, NNW, Assistance, doposażony o szereg akcesoriów, a co najważniejsze za cenę, która jest w zasięgu każdego pasjonata motocykli. Dodatkowo okazuje się, że tego typu inicjatywa może być zbawienna dla osób, które posiadają własny sprzęt ale zasadą złośliwości rzeczy martwych postanowił on odmówić posłuszeństwa przed samym wyjazdem, a jego naprawa przeciągnie się – w zasięgu ręki mamy motocykle, które oddalą widmo odwołania wymarzonego wyjazdu.

W ofercie można znaleźć także modele przeznaczone do poruszania się w miejskiej dżungli lub na weekendowe wypady w góry, a w planach są już kolejne motocykle wypełniające lukę i uzupełniające ofertę tak, by każdy znalazł coś dla siebie.